• Dzień Chłopaka

• Z okazji Dnia Chłopaka uczniowie klasy drugiej od swoich koleżanek otrzymali upominki w postaci słodkich lizaków i piłkarskich breloków, aby sportowa radość im towarzyszyła. Trzecioklasistki z kolei obdarowały klasowych kolegów oryginalną grą " W kółko i krzyżyk" oraz breloczkami z miarką i poziomicą. Była to świetna okazja do wspólnego świętowania i integracji :)

• Dzień Kropki

• Tegoroczne obchody tego święta były nieco inne niż w ubiegłych latach. Dziś trzecioklasiści rozmawiali o rozwijaniu talentów i pasji oraz poczuciu wyjątkowości skupiając się jednak na poszukiwaniu ich u innych osób w klasie, nie tylko u siebie. Padło wiele zaskakujących zwrotów i kompletów, dziesiątki uśmiechów zagościło dziś na twarzy, każdego z nas. Wszyscy zgodnie stwierdziliśmy, że.... KAŻDY Z NAS MA SUPER MOCE

• "Babeczka od serca" <3

• Akcja "Babeczka od serca" powraca w nowym roku szkolnym. Tym razem w towarzystwie pysznej lemoniady dla ochłody. A wszystko to dla wsparcia edukacji naszej podopiecznej Sharoon.