• Przedszkole "Pluszowy Miś"

• Oddział Przedszkolny "Pluszowy Miś" zaprasza wszystkie dzieci w wieku od 2,5 do 4 lat.

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godz. 7.00 - 16,.00 i czekamy właśnie na Ciebie! Nasze przedszkole oferuje zajęcia programowe w ramach, których realizujemy podstawę programową, w tym naukę języka angielskiego. Dbamy o prawidłowy rozwój dzieci, dlatego każdego dnia zażywamy ruchu na świeżym powietrzu i zjadamy pyszny i zdrowy obiad z naszej stołówki. Najmłodsze przedszkolaki zapraszamy do udziału w cyklu zajęć pt. "Kreatywne popołudnia", w ramach których, każdego dnia realizujemy inne spotkania o charakterze dydaktyczno-terapeutycznym np. "Kodowanie na dywanie"- programowanie ozobotów, "Dobry Start"- zajęcia prowadzone terapeutyczną metodą dobrego startu prof. M. Bogdanowicz, Ciapatkowo- zajęcia z zakresu terapii pedagogicznej oraz elementami integracji sensorycznej oraz "Animacje dziecięce"- zabawy ruchowe. Nasze przedszkole bierze również udział w Ogólnopolskim Projekcie "Mały Miś w Wielkim Świecie Literatury", który rozwija kompetencje czytelnicze najmłodszych.