• ODDZIAŁY PRZEDSZKOLNE

SUPER SMYKI

Zapraszamy do  oddziału przedszkolnego III, w któymj dzieci rozpoczynają swoją przygodę z nauką. Poznają litery i liczby... ale nie tylko. Zajęcia wnaszej zerówce odbywają się z wykorzystaniem nowoczesnego podejścia do edukacji, a przedszkolaki czują się tu swobodnie i bezpiecznie. Spędzają czas na radosnej zabawie, biorąc udział w różnych zajęciach rozbudzając swoją twórczość i ciekawość w różnych dziedzinach, ale przede wszystkim w radosny sposób przygotowują się do zdobywania wiedzy na pierwszym etapie edukacyjnym.

MOTYLKI

„ Motylki ” to oddział przedszkolny nr II. Dzieci 4 i 5-letnie podczas kreatywnych zajęć, zabaw i doświadczeń, mogą poznawać świat wszystkimi zmysłami! Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci do naszego przedszkola, pokażemy Wam piękny i kolorowy świat!

PLUSZOWE MISIE

Pluszowe Misie” to najmłodsza grupa w naszym przedszkolu licząca 25 dzieci, w wieku 2,5-3-4 lat. W naszej grupie “uczymy się bawiąc i bawimy się ucząc”. Nasz pobyt w przedszkolu to przede wszystkim wesoła zabawa, której towarzyszy radosne odkrywanie  świata.